شرایط شرکت در مناقصه قطع ،تبدیل و حمل پروانه قطع جنگلی

موضوع مناقصه عبارت است از:

قطع، تبدیل و حمل چوب آلات به حجم کل تقریبی 4800 متر مکعب به میزان تقریبی حدود 2000 تن ( 10% کاهش و افزایش ) از گونه‌های درختان سوزنی برگ سوخته فاز اول و دوم قطعهB101 دو فقره پروانه قطع شماره 5505 مورخه 8/3/98 و 6246 مورخه 19/3/98 واقع در منطقه عرب داغ شهرستان کلاله

آگهی مزایده فروش پروانه قطع جنگلی

شرکت صنعت چوب شمال (سهامی عام) در نظر دارد نسبت به فروش مقطوعات جنگلی در عرصه قطعات 102، 201، 202 و کریم ایشان طرح جنگلکاری شده واقع در شهرستان مراوه‌تپه(طرح عرب داغ و بخش گلی داغ)، به مقدار72500 اصله و به حجم تقریبی 4700 متر مکعب از طریق مزایده به اشخاص واجد شرایط و مورد تایید اداره کل منابع طبیعی استان گلستان  واگذار نماید. علاقمندان به شرکت در مزایده می‌توانند جهت دریافت فرم و شرایط شرکت در مزایده با مراجعه به سایت شرکت به آدرس www.choubshomal.com  و یا دبیرخانه کارخانه به آدرس  کیلومتر 7 جاده گنبد به مینودشت مراجعه و با ارائه فیش واریزی بمبلغ 1،500,000,000 ریال قابل واریز به حساب سیبا بشماره 0205093847001 نزد بانک ملی ایران شعبه مرکزی گنبد و یا بانک ملت به حساب شماره 4896533527 شعبه امام خمینی گنبد بعنوان سپرده شرکت در مزایده حداکثر تا پایان وقت اداری روز شنبه مورخه 12/5/98 پیشنهاد خود را در پاکت دربسته ارائه نمایند. زمان برگزاری جلسه ساعت 10 روز دوشنبه مورخه 14/5/98  آدرس ذیل برگزار می‌گردد. ضمناً حضور پیشنهاد دهندگان در جلسه مزایده آزاد است.

آدرس: تهران، خیابان مطهری، خیابان فجر، خیابان شهید نظری، کوچه دلفان، پلاک 13

تلفن: 88301815         

شرکت صنعت چوب شمال

کسب دو جایزه در سومین جشنواره فرهنگی – هنری بنیاد

در سومین جشنواره فرهنگی – هنری بنیاد مستضعفان که در رشته‌های داستان کوتاه، شعر، عکاسی، دلنوشته و متن ادبی، نقاشی، خوشنویسی و بمناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و تاسیس بنیاد مستضعفان برگزار گردید دو نفر از پرسنل شاغل در شرکت شامل جناب آقای دکتر فدایی مدیرعامل شرکت در رشته شعر و خانم نرگس آبتین فرزند آقای اسماعیل آبتین از پرسنل شاغل در شرکت پیمانکاری نسیم شمال گنبد در رشته نقاشی گروه سنی 16-11 سال حائز رتبه‌های برتر و کسب جایزه نقدی گردیدند.

لازم به ذکر است این جشنواره در بین افراد شاغل در گروه بنیاد و خانواده ایشان برگزار گردید که علاقمندان  آثار خود را تا ۳۰ بهمن ماه 97 مصادف با ایام سالروز تاسیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی به دبیرخانه جشنواره ارسال نمودند. از شرکت صنعت چوب شمال نیز دو نفر در رشته شعر، یک نفر در رشته عکاسی و نوزده نفر در رشته نقاشی در این جشنواره شرکت نموده بودند.

ضمن عرض تبریک به برندگان این جشنواره، سهامداران گرامی و هیئت مدیره محترم شرکت به مناسبت کسب افتخاری دیگر توسط کارکنان محترم شرکت صنعت چوب شمال، آرزوی سلامتی، تندرستی و موفقیت در تمامی عرصه‌های زندگی را برای تمامی همکاران عزیز، سهامدارن محترم و هیئت مدیره گرامی از خداوند متعال مسئلت می‌نماییم.

دریافت لوح تقدیر «موفق ترین پایگاه بسیج کارگری در سطح ناحیه»

در روز سه‌شنبه مورخه10/02/98 و همزمان با هفته کار و کارگر و در جریان برگزاری مراسم تودیع و معارفه فرمانده پایگاه مقاومت امام موسی بن جعفر(ع) که در شرکت صنعت چوب شمال برگزار گردید از پایگاه مقاومت امام موسی بن جعفر(ع) شرکت صنعت چوب شمال به عنوان «موفق‌ترین پایگاه بسیج کارگری در سطح ناحیه» و از فرمانده این پایگاه جناب آقای دکتر فدایی به عنوان موفق ترین فرماندهی پایگاه کارمندی بسیج مقاومت در سال97 با اهدای دو لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد.

این هدایا براساس ارزیابی‌های انجام شده از عملکرد سال 97 و در دومین جشنواره مالک اشتر ناحیه مقاومت بسیج شهرستان گنبد کاووس و به پاس تلاش و مجاهدت بسیجیان عزیز و خدوم پایگاه مقاومت امام موسی بن جعفر(ع)، از سوی فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان گنبد کاووس به مدیرعامل محترم شرکت صنعت چوب شمال جناب آقای دکتر مسلم فدایی اهداء گردید.

شایان‌ذکر است در پایان این آیین از آقای ابراهیم ایومن فرمانده پیشین پایگاه مقاومت امام موسی بن جعفر(ع) تکریم شد و جناب آقای دکتر فدایی مدیرعامل شرکت به‌عنوان فرمانده جدید این پایگاه معرفی گردید.

بدین‌وسیله کسب این موفقیت بزرگ را به سهامداران گرامی، هیأت مدیره محترم، مدیران محترم شرکت و سایر همکاران محترم، تبریک عرض نموده و کسب این افتخار را به عنوان برگ زرّین دیگری بر دفتر افتخارات شرکت صنعت چوب شمال، ارج می‌نهیم. امید داریم در سایه لطف الهی و در ظلّ توجهات حضرت ولی عصر(عج) و تحت زعامت مقام معظم رهبری، کسب افتخاراتی از این دست در سال‌های آتی نیز حفظ گردیده و ارتقاء یابد.

 

002004  06 07 08

دریافت تندیس و لوح تقدیر «گروه کار نمونه بخش صنعت استان گلستان»

در روز یک‌شنبه مورخه 08/02/98 و همزمان با هفته کار و کارگر و با حضور کارگران، کارفرمایان، تعاونی‌ها، تشکل‌ها و انجمن‌های صنفی کارگری و کارفرمایی و بسیج کارگری، سی امین جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید استان گلستان با معرفی برترین‌های جامعه کارگری برگزار شد. در جریان این مراسم از شرکت صنعت چوب شمال با اهدای تندیس و لوح تقدیر به عنوان «گروه کار نمونه بخش صنعت استان گلستان» در سال97 تجلیل به عمل آمد.

این هدایا به پاس تلاش‌های به عمل آمده در عرصه اعتلای صنعت استان و استمرار توسعه و استقامت کشور در مقابل تهدیدات و تحریمات خارجی، از سوی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان به مدیرعامل محترم شرکت صنعت چوب شمال جناب آقای دکتر مسلم فدایی اهداء گردید.

بدین‌وسیله کسب این موفقیت بزرگ را به سهامداران گرامی، هیأت مدیره محترم، مدیران محترم شرکت و سایر همکاران محترم، تبریک عرض نموده و کسب این افتخار را به عنوان برگ زرّین دیگری بر دفتر افتخارات شرکت صنعت چوب شمال، ارج می‌نهیم. امید داریم در سایه لطف الهی و در ظلّ توجهات حضرت ولی عصر(عج) و تحت زعامت مقام معظم رهبری، همواره شاهد درخشش شرکت صنعت چوب شمال در عرصه‌های مختلف تولید و صنعت باشیم.

 

001 002 (2)

اهدای لوح سپاس مربوط به کسب عنوان واحد فعال HSEE

در اولین دوره ارزیابی عملکرد سیستم بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی واحدهای صنعتی – معدنی در سال 1397 که توسط اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان گلستان برگزار گردید، از شركت صنعت چوب شمال با توجه به تلاش و کوشش ستودنی در راستای حفاظت و صیانت از کارکنان خود در برابر حوادث و بیماری‌های شغلی و افتخارات به دست آمده در زمینه مدیریت مصرف انرژی با اهدای لوح سپاس به عنوان واحد فعال « HSEE » در استان گلستان تقدیر به عمل آمد. بدین‌وسیله کسب این موفقیت بزرگ را به سهامداران گرامی، هیأت مدیره محترم، مدیران محترم شرکت و سایر همکاران محترم، تبریک عرض نموده و کسب این افتخار را به عنوان برگ زرّین دیگری بر دفتر افتخارات شرکت صنعت چوب شمال، ارج می‌نهیم. امید است با تداوم همراهی همکاران تلاشگرمان و حمایت‌های بی‌دریغ سهامداران و هیئت مدیره محترم، همواره شاهد درخشش شرکت صنعت چوب شمال در عرصه‌های مختلف تولید و صنعت باشیم.

 

 

New Doc 2019-04-25 07.31.55_1