کسب دو جایزه در سومین جشنواره فرهنگی – هنری بنیاد

در سومین جشنواره فرهنگی – هنری بنیاد مستضعفان که در رشته‌های داستان کوتاه، شعر، عکاسی، دلنوشته و متن ادبی، نقاشی، خوشنویسی و بمناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و تاسیس بنیاد مستضعفان برگزار گردید دو نفر از پرسنل شاغل در شرکت شامل جناب آقای دکتر فدایی مدیرعامل شرکت در رشته شعر و خانم نرگس آبتین فرزند آقای اسماعیل آبتین از پرسنل شاغل در شرکت پیمانکاری نسیم شمال گنبد در رشته نقاشی گروه سنی 16-11 سال حائز رتبه‌های برتر و کسب جایزه نقدی گردیدند.

لازم به ذکر است این جشنواره در بین افراد شاغل در گروه بنیاد و خانواده ایشان برگزار گردید که علاقمندان  آثار خود را تا ۳۰ بهمن ماه 97 مصادف با ایام سالروز تاسیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی به دبیرخانه جشنواره ارسال نمودند. از شرکت صنعت چوب شمال نیز دو نفر در رشته شعر، یک نفر در رشته عکاسی و نوزده نفر در رشته نقاشی در این جشنواره شرکت نموده بودند.

ضمن عرض تبریک به برندگان این جشنواره، سهامداران گرامی و هیئت مدیره محترم شرکت به مناسبت کسب افتخاری دیگر توسط کارکنان محترم شرکت صنعت چوب شمال، آرزوی سلامتی، تندرستی و موفقیت در تمامی عرصه‌های زندگی را برای تمامی همکاران عزیز، سهامدارن محترم و هیئت مدیره گرامی از خداوند متعال مسئلت می‌نماییم.

دریافت لوح تقدیر «موفق ترین پایگاه بسیج کارگری در سطح ناحیه»

در روز سه‌شنبه مورخه10/02/98 و همزمان با هفته کار و کارگر و در جریان برگزاری مراسم تودیع و معارفه فرمانده پایگاه مقاومت امام موسی بن جعفر(ع) که در شرکت صنعت چوب شمال برگزار گردید از پایگاه مقاومت امام موسی بن جعفر(ع) شرکت صنعت چوب شمال به عنوان «موفق‌ترین پایگاه بسیج کارگری در سطح ناحیه» و از فرمانده این پایگاه جناب آقای دکتر فدایی به عنوان موفق ترین فرماندهی پایگاه کارمندی بسیج مقاومت در سال97 با اهدای دو لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد.

این هدایا براساس ارزیابی‌های انجام شده از عملکرد سال 97 و در دومین جشنواره مالک اشتر ناحیه مقاومت بسیج شهرستان گنبد کاووس و به پاس تلاش و مجاهدت بسیجیان عزیز و خدوم پایگاه مقاومت امام موسی بن جعفر(ع)، از سوی فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان گنبد کاووس به مدیرعامل محترم شرکت صنعت چوب شمال جناب آقای دکتر مسلم فدایی اهداء گردید.

شایان‌ذکر است در پایان این آیین از آقای ابراهیم ایومن فرمانده پیشین پایگاه مقاومت امام موسی بن جعفر(ع) تکریم شد و جناب آقای دکتر فدایی مدیرعامل شرکت به‌عنوان فرمانده جدید این پایگاه معرفی گردید.

بدین‌وسیله کسب این موفقیت بزرگ را به سهامداران گرامی، هیأت مدیره محترم، مدیران محترم شرکت و سایر همکاران محترم، تبریک عرض نموده و کسب این افتخار را به عنوان برگ زرّین دیگری بر دفتر افتخارات شرکت صنعت چوب شمال، ارج می‌نهیم. امید داریم در سایه لطف الهی و در ظلّ توجهات حضرت ولی عصر(عج) و تحت زعامت مقام معظم رهبری، کسب افتخاراتی از این دست در سال‌های آتی نیز حفظ گردیده و ارتقاء یابد.

 

002004  06 07 08

دریافت تندیس و لوح تقدیر «گروه کار نمونه بخش صنعت استان گلستان»

در روز یک‌شنبه مورخه 08/02/98 و همزمان با هفته کار و کارگر و با حضور کارگران، کارفرمایان، تعاونی‌ها، تشکل‌ها و انجمن‌های صنفی کارگری و کارفرمایی و بسیج کارگری، سی امین جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید استان گلستان با معرفی برترین‌های جامعه کارگری برگزار شد. در جریان این مراسم از شرکت صنعت چوب شمال با اهدای تندیس و لوح تقدیر به عنوان «گروه کار نمونه بخش صنعت استان گلستان» در سال97 تجلیل به عمل آمد.

این هدایا به پاس تلاش‌های به عمل آمده در عرصه اعتلای صنعت استان و استمرار توسعه و استقامت کشور در مقابل تهدیدات و تحریمات خارجی، از سوی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان به مدیرعامل محترم شرکت صنعت چوب شمال جناب آقای دکتر مسلم فدایی اهداء گردید.

بدین‌وسیله کسب این موفقیت بزرگ را به سهامداران گرامی، هیأت مدیره محترم، مدیران محترم شرکت و سایر همکاران محترم، تبریک عرض نموده و کسب این افتخار را به عنوان برگ زرّین دیگری بر دفتر افتخارات شرکت صنعت چوب شمال، ارج می‌نهیم. امید داریم در سایه لطف الهی و در ظلّ توجهات حضرت ولی عصر(عج) و تحت زعامت مقام معظم رهبری، همواره شاهد درخشش شرکت صنعت چوب شمال در عرصه‌های مختلف تولید و صنعت باشیم.

 

001 002 (2)

اهدای لوح سپاس مربوط به کسب عنوان واحد فعال HSEE

در اولین دوره ارزیابی عملکرد سیستم بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی واحدهای صنعتی – معدنی در سال 1397 که توسط اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان گلستان برگزار گردید، از شركت صنعت چوب شمال با توجه به تلاش و کوشش ستودنی در راستای حفاظت و صیانت از کارکنان خود در برابر حوادث و بیماری‌های شغلی و افتخارات به دست آمده در زمینه مدیریت مصرف انرژی با اهدای لوح سپاس به عنوان واحد فعال « HSEE » در استان گلستان تقدیر به عمل آمد. بدین‌وسیله کسب این موفقیت بزرگ را به سهامداران گرامی، هیأت مدیره محترم، مدیران محترم شرکت و سایر همکاران محترم، تبریک عرض نموده و کسب این افتخار را به عنوان برگ زرّین دیگری بر دفتر افتخارات شرکت صنعت چوب شمال، ارج می‌نهیم. امید است با تداوم همراهی همکاران تلاشگرمان و حمایت‌های بی‌دریغ سهامداران و هیئت مدیره محترم، همواره شاهد درخشش شرکت صنعت چوب شمال در عرصه‌های مختلف تولید و صنعت باشیم.

 

 

New Doc 2019-04-25 07.31.55_1

برگزاری نشست سیاسی با عنوان «رونق تولید» در شرکت صنعت چوب شمال

در روز سه‌شنبه مورخه10/02/98 ساعت 11:30 و به مناسبت گرامیداشت هفته کار و کارگر نشست سیاسی با موضوع «رونق تولید» با حضور حاج آقا دیلم نماینده محترم ولی فقیه در سپاه گنبد، حاج آقا اربابی مسئول حلقه صالحین طلّاب شرق استان، جناب آقای سلاق ریاست محترم اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان گنبد، جناب سرهنگ قاضوی جانشین فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه گنبد، جناب سرهنگ صدری فرمانده محترم حوزه بسیج کارگری شهید برونسی گنبد و جمعی از پرسنل ادارات گنبد به همراه مدیرعامل و جمعی از مدیران میانی، سرپرستان و کارکنان شرکت صنعت چوب شمال در محل سالن کنفرانس ساختمان آموزش برگزار گردید.

در این جلسه پس از خیرمقدم گویی و معرفی مختصر شرکت توسط مدیرعامل شرکت جناب آقای دکتر فدایی، حاج آقا دیلم در جایگاه سخنرانی قرار گرفته و مطالبی را به شرح ذیل برای حاضرین بیان نمودند.

– امید است در سال جدید با مشارکت و همکاری کارگران عزیز به عنوان ستون اصلی و رکن اساسی توسعه اقتصاد کشور، زمینه تحقق شعار سال (رونق تولید) را فراهم سازیم.

– قرآن کریم علاوه بر دعوت همه انسان‌ها به وفاداری، دینداری، تقوا، معنویت و حفظ وحدت به کار و تلاش نیز دعوت می‌نماید. بنابراین نقش کارگران در شرایط خطیر کنونی به عنوان پایه های اصلی کار و تلاش و سرمایه‌های زیربنایی عرصه تولید و صنعت بیش از پیش مهم و اثرگذار خواهد بود.

– امروزه در شرایطی هستیم که برای غلبه بر مکر و دسیسه‌های دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی و به فرموده مقام عظمای ولایت باید دارای قدرت اقتصادی بالا و بازدارندگی باشیم.

– بازدارندگی یعنی در تمام عرصه‌ها باید آنچنان قوی باشیم تا دشمنان خود را مجبور به چشم پوشی از رفتارهای نابجا و وادار به صرف نظر از اهدافی که تعقیب می‌کنند نماییم.

– در سایه لطف و رحمت الهی و به پشتوانه کار و تلاش کارگران عزیز و جانفشانی‌های بسیجیان غیور، دشمنان کشور و نظام مقدس اسلامی از اقدامات خصمانه خود علیه این آب و خاک خسته شده و به زانو در خواهند آمد و به لطف خدا آن روز نزدیک است.

– تلاش های شبانه روزی کارگران پر تلاش و زحمت کش کشور و خصوصاً شهرمان را ارج نهاده و سلامتی، سعادت و پیروزی هرچه بیشتر آنان را در تمامی مراحل زندگی از خداوند متعال خواستاریم.

در انتها نیز مراسم در ساعت 12:45 با پذیرایی از حاضرین و ذکر صلوات خاتمه یافت.

 

5

IMG_4505IMG_4508   IMG_4512 IMG_4513 IMG_4518

آگهی مناقصه غذا نوبت دوم

شرکت صنعت چوب شمال (سهامی عام) در نظر دارد تهیه و تامین غذای کارگران خود را در 2 وعده ناهار و شام  به تعداد تقریبی 100 پرس با قابلیت 25% افزایش و کاهش از طریق مناقصه به متقاضیان واجد شرایط در شهرهای گنبد و مینودشت واگذار نماید. ادامه مطلب …

آگهی مزایده دستگاه لودر

شرکت صنعت چوب شمال (سهامی عام) در نظر دارد 2 دستگاه لودر ولوو با مشخصات ذیل مازاد بر نیاز را از طریق مزایده به فروش برساند،  شرکت‌کنندگان می‌توانند با دریافت فرم شرایط مزایده با مراجعه به آدرس سایت شرکت پیشنهاد خود را در پاکت جداگانه‌ای لغایت پایان وقت اداری مورخه 1397/05/18 به دبیرخانه دفتر تهران و ساعت 9:00 مورخه 1397/05/20 به دبیرخانه کارخانه تحویل نمایند.

ادامه مطلب …