برگزاری نشست بصیرتی در شرکت صنعت چوب شمال

در روز دوشنبه مورخه 10/02/97 ساعت 13:30 و به مناسبت گرامیداشت هفته کار و کارگر نشست بصیرتی با سخنرانی حاج آقا دیلم نماینده محترم ولی فقیه در سپاه گنبد و با حضور حاج آقا اربابی مسئول حلقه صالحین طلّاب شرق استان، جناب سرهنگ صدری فرمانده محترم حوزه بسیج کارگری گنبد و جمعی از پرسنل ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی، غلّه، فنی و حرفه‌ای و شرکت نفت گنبد به همراه جمعی از مدیران میانی، سرپرستان و کارکنان شرکت صنعت چوب شمال در محل سالن کنفرانس ساختمان آموزش برگزار گردید.

در این جلسه حاج آقا دیلم مواردی را به شرح ذیل برای حاضرین تبیین نمودند:

– امروزه توسعه و پیشرفت کشور وابسته به توانمندی و استعداد کارگران تلاشگر و نوآور این مرز و بوم است.

– هفته کارگر، فرصت مناسبی برای تجلیل از کسانی است که با تلاش و از جان گذشتگی چرخ‌های اقتصادی و توسعه کشور را به حرکت در می‌آورند.

– رشد و توسعه کشور با افزایش مصرف کالا‌های داخلی پایدار خواهد بود، بنابراین با حمایت همه جانبه از کالای ایرانی در جامعه خواهیم توانست از تولید ملی پشتیبانی نموده و این امر به منزله حمایت از اشتغال، سرمایه، کار و کارگر ایرانی است.

– در هفته کار و کارگر، ضمن تاکید بر ضرورت مشارکت کارگران عزیز به عنوان ستون اصلی تولید و توسعه اقتصادی کشور، تاکید می‌کنیم که بدون شک بخش عظیمی از تحقق شعار “حمایت از کالای ایرانی” بر دوش شما کارگران گرامی است چرا که با تولید خود و افزایش بهره‌وری زمینه پیشبرد کالا‌های ایرانی را در بازار‌های جهانی فراهم می‌سازید.

– ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان والامقام به خصوص شهدای کارگر، تلاش‌های شبانه روزی کارگران پر تلاش و زحمت‌کش کشور و خصوصاً شهرمان را ارج نهاده، سلامتی، سعادت و پیروزی هرچه بیشتر آنان را در تمامی مراحل زندگی از خداوند متعال خواستاریم.

پس از سخنرانی حاج آقا دیلم، از بسیجیان نمونه شهرستان گنبد در سال 96 به ویژه جناب مهندس فدایی مدیرعامل شرکت صنعت چوب شمال نیز به واسطه تلاش‌های ارزشمند در راه تحقق اهداف متعالی بسیج و پیشبرد آرمان‌ها و اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی با اهدای لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

پاسخی بگذارید