برگزاری جلسۀ تبیین دست آوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی در شرکت صنعت چوب شمال

در روز سه‌شنبه مورخه 16/11/97 ساعت 13:00 و به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر نشست سیاسی با موضوع تبیین دست آوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی با حضور حاج آقا فتحی رئیس محترم اداره

تبلیغات اسلامی شهرستان گنبد، حاج آقا اربابی مسئول حلقه صالحین طلّاب شرق استان، جناب آقای سلاق سرپرست محترم اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان گنبد، جناب سرهنگ مشهدی مسئول محترم سیاسی سپاه ناحیه مقاومت بسیج گنبد، جناب سرهنگ صدری فرمانده محترم حوزه بسیج کارگری شهید برونسی گنبد و جمعی از پرسنل سایر ادارات گنبد به همراه مدیرعامل و جمعی از مدیران میانی، سرپرستان و کارکنان شرکت صنعت چوب شمال در محل سالن کنفرانس ساختمان آموزش برگزار گردید.

در این جلسه پس از خیر مقدم گویی و معرفی مختصر شرکت توسط مدیرعامل شرکت جناب آقای دکتر فدایی، ابتدا جناب آقای سلاق و سپس حاج آقا فتحی ضمن خوش آمد گویی به میهمانان و تبریک ایام دهه مبارک فجر هدف از برگزاری جلسه را برای حاضرین تبیین نمودند. در ادامه جناب سرهنگ مشهدی در جایگاه سخنرانی قرار گرفته و مطالبی را به شرح ذیل برای حاضرین بیان نمودند.

– شناخت صحیح سیاسی و داشتن بصیرت كه همواره مورد تاكید مقام معظم رهبری می‌باشد، منجر به پیروزی شكوهمند انقلاب اسلامی ایران شد و همچنین در بارور شدن آن نقش بسزایی داشته است.

– عزت و اقتدار امروز نظام اسلامی در سایه تبعیت مردم بابصیرت و آگاه از فرامین ولایت است، لذا تبعیت از رهبری و تشخیص راه حق از باطل با اطاعت از ایشان ما را در دفاع از انقلاب استوارتر کرده و مانع نفوذ دشمن به کشور می‌شود.

– مقصود از ایدئولوژی نه شرقی و نه غربی آن است که سلطه دیگران را نپذیریم و این شعاری اساسی در ایدئولوژی سیاست خارجی ایران است، تاکید ما این است که ملّت ایران هرگز سلطه بیگانه را نمی‌پذیرد و از استقلال خویش چشم پوش نیست و به هیچ حاکمیت خارجی تن نخواهد داد.

– در دوران قبل از انقلاب، علی‌رغم اینکه ژاندارم منطقه بودیم ولی کاملاً به آمریكا وابسته بودیم ولی امروز به برکت جمهوری اسلامی به اقتدار كامل رسیده‌ایم و روی پای خود ایستاده‌ایم.

– انقلاب ما با اهداف عدالتخواهی، دفاع از مظلوم و ایستادگی در برابر ظالم به وجود آمده و امروزه براي اداي تکليف نسبت به اين انقلاب، باید راه‌هاي استمرار و بقاي آن را بشناسیم و در اين جهت گام برداریم.

– آسایش و امنیت امروز ما ثمره خون هزاران شهید است. بنابراین برای حفظ این انقلاب ملت و خواص ما باید انقلابی باشند و انقلابی بمانند و با پایبندی به مبانی و ارزش‌های اسلام و همت بلند برای رسیدن به استقلال سیاسی و فرهنگی و اقتصادی کشور و حساسیت در برابر نقشه‌های دشمن و عدم تبعیت از آن الگوی کاملی از تقوای دینی و سیاسی را به منصه ظهور برسانند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

پاسخی بگذارید