برگزاری نشست سیاسی با عنوان «رونق تولید» در شرکت صنعت چوب شمال

در روز سه‌شنبه مورخه10/02/98 ساعت 11:30 و به مناسبت گرامیداشت هفته کار و کارگر نشست سیاسی با موضوع «رونق تولید» با حضور حاج آقا دیلم نماینده محترم ولی فقیه در سپاه گنبد، حاج آقا اربابی مسئول حلقه صالحین طلّاب شرق استان، جناب آقای سلاق ریاست محترم اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان گنبد، جناب سرهنگ قاضوی جانشین فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه گنبد، جناب سرهنگ صدری فرمانده محترم حوزه بسیج کارگری شهید برونسی گنبد و جمعی از پرسنل ادارات گنبد به همراه مدیرعامل و جمعی از مدیران میانی، سرپرستان و کارکنان شرکت صنعت چوب شمال در محل سالن کنفرانس ساختمان آموزش برگزار گردید.

در این جلسه پس از خیرمقدم گویی و معرفی مختصر شرکت توسط مدیرعامل شرکت جناب آقای دکتر فدایی، حاج آقا دیلم در جایگاه سخنرانی قرار گرفته و مطالبی را به شرح ذیل برای حاضرین بیان نمودند.

– امید است در سال جدید با مشارکت و همکاری کارگران عزیز به عنوان ستون اصلی و رکن اساسی توسعه اقتصاد کشور، زمینه تحقق شعار سال (رونق تولید) را فراهم سازیم.

– قرآن کریم علاوه بر دعوت همه انسان‌ها به وفاداری، دینداری، تقوا، معنویت و حفظ وحدت به کار و تلاش نیز دعوت می‌نماید. بنابراین نقش کارگران در شرایط خطیر کنونی به عنوان پایه های اصلی کار و تلاش و سرمایه‌های زیربنایی عرصه تولید و صنعت بیش از پیش مهم و اثرگذار خواهد بود.

– امروزه در شرایطی هستیم که برای غلبه بر مکر و دسیسه‌های دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی و به فرموده مقام عظمای ولایت باید دارای قدرت اقتصادی بالا و بازدارندگی باشیم.

– بازدارندگی یعنی در تمام عرصه‌ها باید آنچنان قوی باشیم تا دشمنان خود را مجبور به چشم پوشی از رفتارهای نابجا و وادار به صرف نظر از اهدافی که تعقیب می‌کنند نماییم.

– در سایه لطف و رحمت الهی و به پشتوانه کار و تلاش کارگران عزیز و جانفشانی‌های بسیجیان غیور، دشمنان کشور و نظام مقدس اسلامی از اقدامات خصمانه خود علیه این آب و خاک خسته شده و به زانو در خواهند آمد و به لطف خدا آن روز نزدیک است.

– تلاش های شبانه روزی کارگران پر تلاش و زحمت کش کشور و خصوصاً شهرمان را ارج نهاده و سلامتی، سعادت و پیروزی هرچه بیشتر آنان را در تمامی مراحل زندگی از خداوند متعال خواستاریم.

در انتها نیز مراسم در ساعت 12:45 با پذیرایی از حاضرین و ذکر صلوات خاتمه یافت.

 

5

IMG_4505IMG_4508   IMG_4512 IMG_4513 IMG_4518

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

پاسخی بگذارید