دریافت تندیس و لوح تقدیر «گروه کار نمونه بخش صنعت استان گلستان»

در روز یک‌شنبه مورخه 08/02/98 و همزمان با هفته کار و کارگر و با حضور کارگران، کارفرمایان، تعاونی‌ها، تشکل‌ها و انجمن‌های صنفی کارگری و کارفرمایی و بسیج کارگری، سی امین جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید استان گلستان با معرفی برترین‌های جامعه کارگری برگزار شد. در جریان این مراسم از شرکت صنعت چوب شمال با اهدای تندیس و لوح تقدیر به عنوان «گروه کار نمونه بخش صنعت استان گلستان» در سال97 تجلیل به عمل آمد.

این هدایا به پاس تلاش‌های به عمل آمده در عرصه اعتلای صنعت استان و استمرار توسعه و استقامت کشور در مقابل تهدیدات و تحریمات خارجی، از سوی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان به مدیرعامل محترم شرکت صنعت چوب شمال جناب آقای دکتر مسلم فدایی اهداء گردید.

بدین‌وسیله کسب این موفقیت بزرگ را به سهامداران گرامی، هیأت مدیره محترم، مدیران محترم شرکت و سایر همکاران محترم، تبریک عرض نموده و کسب این افتخار را به عنوان برگ زرّین دیگری بر دفتر افتخارات شرکت صنعت چوب شمال، ارج می‌نهیم. امید داریم در سایه لطف الهی و در ظلّ توجهات حضرت ولی عصر(عج) و تحت زعامت مقام معظم رهبری، همواره شاهد درخشش شرکت صنعت چوب شمال در عرصه‌های مختلف تولید و صنعت باشیم.

 

001 002 (2)

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

پاسخی بگذارید