دریافت لوح تقدیر «موفق ترین پایگاه بسیج کارگری در سطح ناحیه»

در روز سه‌شنبه مورخه10/02/98 و همزمان با هفته کار و کارگر و در جریان برگزاری مراسم تودیع و معارفه فرمانده پایگاه مقاومت امام موسی بن جعفر(ع) که در شرکت صنعت چوب شمال برگزار گردید از پایگاه مقاومت امام موسی بن جعفر(ع) شرکت صنعت چوب شمال به عنوان «موفق‌ترین پایگاه بسیج کارگری در سطح ناحیه» و از فرمانده این پایگاه جناب آقای دکتر فدایی به عنوان موفق ترین فرماندهی پایگاه کارمندی بسیج مقاومت در سال97 با اهدای دو لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد.

این هدایا براساس ارزیابی‌های انجام شده از عملکرد سال 97 و در دومین جشنواره مالک اشتر ناحیه مقاومت بسیج شهرستان گنبد کاووس و به پاس تلاش و مجاهدت بسیجیان عزیز و خدوم پایگاه مقاومت امام موسی بن جعفر(ع)، از سوی فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان گنبد کاووس به مدیرعامل محترم شرکت صنعت چوب شمال جناب آقای دکتر مسلم فدایی اهداء گردید.

شایان‌ذکر است در پایان این آیین از آقای ابراهیم ایومن فرمانده پیشین پایگاه مقاومت امام موسی بن جعفر(ع) تکریم شد و جناب آقای دکتر فدایی مدیرعامل شرکت به‌عنوان فرمانده جدید این پایگاه معرفی گردید.

بدین‌وسیله کسب این موفقیت بزرگ را به سهامداران گرامی، هیأت مدیره محترم، مدیران محترم شرکت و سایر همکاران محترم، تبریک عرض نموده و کسب این افتخار را به عنوان برگ زرّین دیگری بر دفتر افتخارات شرکت صنعت چوب شمال، ارج می‌نهیم. امید داریم در سایه لطف الهی و در ظلّ توجهات حضرت ولی عصر(عج) و تحت زعامت مقام معظم رهبری، کسب افتخاراتی از این دست در سال‌های آتی نیز حفظ گردیده و ارتقاء یابد.

 

002004  06 07 08

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

پاسخی بگذارید