کسب دو جایزه در سومین جشنواره فرهنگی – هنری بنیاد

در سومین جشنواره فرهنگی – هنری بنیاد مستضعفان که در رشته‌های داستان کوتاه، شعر، عکاسی، دلنوشته و متن ادبی، نقاشی، خوشنویسی و بمناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و تاسیس بنیاد مستضعفان برگزار گردید دو نفر از پرسنل شاغل در شرکت شامل جناب آقای دکتر فدایی مدیرعامل شرکت در رشته شعر و خانم نرگس آبتین فرزند آقای اسماعیل آبتین از پرسنل شاغل در شرکت پیمانکاری نسیم شمال گنبد در رشته نقاشی گروه سنی 16-11 سال حائز رتبه‌های برتر و کسب جایزه نقدی گردیدند.

لازم به ذکر است این جشنواره در بین افراد شاغل در گروه بنیاد و خانواده ایشان برگزار گردید که علاقمندان  آثار خود را تا ۳۰ بهمن ماه 97 مصادف با ایام سالروز تاسیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی به دبیرخانه جشنواره ارسال نمودند. از شرکت صنعت چوب شمال نیز دو نفر در رشته شعر، یک نفر در رشته عکاسی و نوزده نفر در رشته نقاشی در این جشنواره شرکت نموده بودند.

ضمن عرض تبریک به برندگان این جشنواره، سهامداران گرامی و هیئت مدیره محترم شرکت به مناسبت کسب افتخاری دیگر توسط کارکنان محترم شرکت صنعت چوب شمال، آرزوی سلامتی، تندرستی و موفقیت در تمامی عرصه‌های زندگی را برای تمامی همکاران عزیز، سهامدارن محترم و هیئت مدیره گرامی از خداوند متعال مسئلت می‌نماییم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

پاسخی بگذارید