دریافت تندیس و گواهی‌نامه استانی رعایت حقوق مصرف‌کنندگان توسط شرکت صنعت چوب شمال

دومین همایش اعطای تندیس و گواهی‌نامه استانی رعایت حقوق مصرف‌کنندگان در استان گلستان، در روز چهارشنبه مورخ 15شهریورماه ۱۳۹6 با حضور سید محمود نوابی، معاون محترم وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان، استاندار محترم، نماینده محترم ولی فقیه در استان و تعدادی از تولیدکنندگان و مدیران برندهای برتر استان در شهرستان گرگان برگزار گردید.

در این همایش از واحدهای برگزیده که در سال ۱۳۹۴ الزامات آئین‌نامه اعطای گواهی‌نامه استانی رعایت حقوق مصرف کنندگان را رعایت نموده بودند با اهدای لوح و تندیس تقدیر بعمل آمد. در همین راستا شرکت صنعت چوب شمال نیز به عنوان یکی از شرکت‌های برگزیده شایسته احراز این گواهی‌نامه و تندیس مربوطه در سطح استانی گردید.

کسب این گواهی‌نامه ارزشمند را که گام بلندی است در جهت نزدیک شدن به اهداف متعالی استراتژیک شرکت در جهت مشتری مداری و به تبع آن حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان، به سهامداران گرامی، هیأت مدیره محترم، مدیران محترم شرکت و سایر همکاران محترم، تبریک عرض نموده و کسب این افتخار را به عنوان برگ زرّین دیگری بر دفتر افتخارات شرکت صنعت چوب شمال، ارج می‌نهیم. امید است با عنایت به همکاری‌های ارزشمند و حمایت‌های بی‌دریغ سهامداران و هیئت مدیره محترم، همواره شاهد درخشش شرکت صنعت چوب شمال در عرصه‌های مختلف تولید و صنعت باشیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید