برگزاری نشست روشنگری و گفتمان‌سازی در شرکت صنعت چوب شمال

در روز دوشنبه مورخه 16/11/96 ساعت 13:30 بعدازظهر و به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر نشست روشنگری و  گفتمان‌سازی با سخنرانی حاج آقا اربابی

مسئول حلقه صالحین طلّاب شرق استان و با حضور جناب آقای سلاق سرپرست محترم اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان گنبد، جناب آقای واحدی رئیس محترم سازمان تامین اجتماعی گنبد، جناب سرهنگ صدری فرمانده محترم حوزه بسیج کارگری شهید برونسی گنبد و جمعی از پرسنل ادارات غله، فنی و حرفه‌ای و شرکت نفت گنبد به همراه مدیرعامل و جمعی از مدیران میانی، سرپرستان و کارکنان شرکت صنعت چوب شمال در محل سالن کنفرانس ساختمان آموزش برگزار گردید.

در این جلسه حاج آقا اربابی مواردی را به شرح ذیل برای حاضرین تبیین نمودند:

– در طول تاریخ فتنه‌های سختی بر اهل ایمان گذشته است که نمونه آن را در کشور خودمان دیده‌ایم. مانند فتنه سال 88 که در جریان آن نفاق جدیدی شکل گرفت که قصد نابودی انقلاب و نظام را داشت و با شعار از پیش تعیین شده « تقلب در انتخابات» آغاز شد. این فتنه بزرگتر از جنگ تحمیلی ۸ ساله علیه ما بود و باید بدانیم که کانون فتنه دشمن هیچ گاه از بین نمی‌رود و باید با آگاهی و بصیرت و اطاعت از رهبری در ادامه انقلاب، ثابت قدم باشیم.

– عزت و اقتدار نظام اسلامی در سایه تبعیت مردم بصیر و آگاه از فرامین ولایت است، لذا تبعیت از رهبری و تشخیص راه حق از باطل با اطاعت از ایشان ما را در دفاع از انقلاب استوارتر کرده و مانع نفوذ دشمن به کشور می‌شود.

– یکی از لوازم مورد نیاز برای مقابله با جریان‌های فتنه ساز در هر برهه زمانی بصیرت و دشمن شناسی است که باید در مردم تقویت شود. لذا امروزه باید با تمام توان برای آشکارسازی این جریان برای عموم مردم تلاش کنیم.

– در زمان کنونی دشمن درصدد ایجاد فضای اسلام ستیزی در دنیا بوده و لذا بیشترین فضای رسانه‌ای دنیا را در اختیار خود گرفته و از این طریق تهاجم فرهنگی علیه جمهوری اسلامی را به راه انداخته است.

– انقلاب اسلامی ایران ارزش واقعی انسان را زنده کرده و به علوم انسانی اهمیت داده و بر محوریت خدا و دین حرکت کرده است. امروزه ما باید قدر این انقلاب را بدانیم زیرا آسایش و امنیت امروز ما ثمره خون هزاران شهید است.

– ملت و خواص ما باید انقلابی باشند و انقلابی بمانند و با پایبندی به مبانی و ارزشهای اسلام و همت بلند برای رسیدن به استقلال سیاسی و فرهنگی و اقتصادی کشور و حساسیت در برابر نقشه‌های دشمن و عدم تبعیت از آن الگوی کاملی از تقوای دینی و سیاسی را به منصه ظهور برسانند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید