دریافت گواهی‌نامه ملّی رعایت حقوق مصرف‌کنندگان

هفدهمین همایش روز ملّی حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان، در روز چهارشنبه مورخ 9 اسفندماه ۱۳۹6 با حضور برخی از مسئولان کشوری، مسئولان وزارت صنعت، معدن و تجارت و سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، نمایندگان جامعه مصرف کنندگان و مدیران بنگاه‌های اقتصادی برتر در حوزه حمایت از حقوق مصرف کنندگان، در سالن همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما در تهران برگزار شد.

در فرآیند ارزیابی این دوره، از بین 793 شرکت متقاضی، 132 شرکت به عنوان شرکت‌های منتخب دریافت گواهینامه و تندیس‌های رعایت حقوق مصرف کنندگان تشخیص داده شدند. در همین راستا و براساس آئین‌نامه اعطای گواهی‌نامه و تندیس ملّی رعایت حقوق مصرف کنندگان، عملکرد سال 1395 شرکت صنعت چوب شمال نیز توسط کمیته فنی مستقر در سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان مورد بررسی قرار گرفت و با استعانت از الطاف الهی شرکت صنعت چوب شمال شایسته احراز این گواهی‌نامه و تندیس مربوطه در سطح ملّی گردید.

کسب این گواهی‌نامه به واسطه نزدیک شدن به اهداف متعالی استراتژیک شرکت در جهت مشتری مداری و به تبع آن حمایت از مصرف‌کنندگان بسیار ارزشمند و حائز اهمیت است. لذا بدین‌وسیله کسب این موفقیت بزرگ را، به سهامداران گرامی، هیأت مدیره محترم، مدیران محترم شرکت و سایر همکاران محترم، تبریک عرض نموده و کسب این افتخار را به عنوان برگ زرّین دیگری بر دفتر افتخارات شرکت صنعت چوب شمال، ارج می‌نهیم. امید است با عنایت به همکاری‌های ارزشمند و حمایت‌های بی‌دریغ سهامداران و هیئت مدیره محترم، همواره شاهد درخشش شرکت صنعت چوب شمال در عرصه‌های مختلف تولید و صنعت باشیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

پاسخی بگذارید